Drobečková navigace

Úvod > Aktivity školy > Škola v přírodě > ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 3

ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 3Datum konání:
5.6.2024

Milí rodiče,

zdravíme vás z našeho dobrodružného tábora plného smíchu a zábavy! Třetí den naší školy v přírodě byl naprosto nezapomenutelný a plný překvapení.

Ráno nás přivítalo sluníčko, ale teploměr ukazoval, že jsme asi někde v Arktidě. Naštěstí jsme měli teplé oblečení a odvahu jako lední medvědi! Dopoledne jsme vyrazili do lesa, kde jsme hráli lesní hry, dokončovali luxusní vily pro naše skřítky a užívali si společné chvíle s kamarády. Smích a radost z našich skvostných staveb se nesly lesem jako ozvěna.

Na oběd nás čekala královská hostina – rajská omáčka, na které jsme si pochutnávali jako praví gurmáni. Po vydatném obědě a poledním odpočinku se obloha rozhodla, že nám ukáže svou uplakanou stránku. Silný déšť nás ale nezaskočil! Vyzkoušeli jsme naše stylové pláštěnky a statečně čelili přírodním živlům.

Odpoledne se počasí umoudřilo a my jsme se mohli vrhnout na další olympijské disciplíny. Děti soutěžily s neuvěřitelným nasazením a body do týmů přibývaly jako houby po dešti. Hra rozpoznávání kódů byla naprosto napínavá a ukázala nám, že máme mezi sebou skutečné šifrovací mistry.

A teď to nejlepší – večerní diskotéka! Byla to párty, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat. Tančili jsme, smáli se jako nikdy předtím. Naši malí tanečníci předvedli své nejlepší pohyby a atmosféra byla naprosto elektrizující. Když už jsme byli úplně utancovaní a nohy nás bolely jako po maratonu, odebrali jsme se do postýlek, plní dojmů a připraveni na další den.

Olympijský oheň stále plápolá a my se nemůžeme dočkat, až budeme zítra soutěžit a získávat poslední body. Vaše děti jsou naprosto úžasné, plné energie a radosti, a my jsme na ně nesmírně pyšné.

Posíláme vám mnoho pozdravů z naší veselé školy v přírodě!

S úsměvem a pozdravem, Tým školy v přírodě