Drobečková navigace

Úvod > Aktivity školy > Škola v přírodě > ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 4

ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 4Datum konání:
6.6.2024

Milí rodiče,

dnes vám píšeme poslední pozdrav z naší úžasné školy v přírodě! Zítra po obědě vyrážíme domů, ale ještě se s vámi podělíme o dnešní skvělé zážitky.

Ráno nás přivítalo slunce a po vydatné snídani jsme se pustili do hraní různých her. Jak už se stalo naší tradicí, vyrazili jsme opět do lesa, kde jsme stavěli obydlí pro lesní skřítky a zvířátka. Objevili jsme spoustu malých tvorečků, kteří teď mají luxusní nové domovy. V lese to byla zábava, jako kdybychom měli svůj vlastní lesní hotel!

K obědu nás čekal lahodný kuřecí řízek s bramborem, který byl tak výtečný, že jsme si chtěli neustále přidávat a přidávat. Po tomto gurmánském zážitku nás samozřejmě čekal polední klid, kdy jsme si odpočinuli a načerpali síly na poslední olympijské disciplíny.

Odpoledne jsme se vrhli na závěrečné soutěže a bojovali jsme jako o život! Čekaly nás vědomostní disciplíny, ale také srandovní soutěže jako přenášení lentilek pomocí brček. Smích a radost byly na denním pořádku a my jsme si to naplno užili.

Odpolední svačina byla naprostá hitparáda – dostali jsme výborný meloun, a ani ten nám nestačil, chtěli jsme stále přídavky. Po olympijských disciplínách jsme se pilně připravovali na večerní show "Valdek má talent". A právě v tuto chvíli tato velkolepá soutěž probíhá a za chvilku nás čeká její vyvrcholení. Naši malí talenti předvádí své dovednosti a atmosféra je nabitá napětím!

Po poslední soutěži nás čeká osvěžující koupačka, čištění zoubků a poslední noc v našich "apartmánech". Zítra ráno si sbalíme kufříky, poobědváme a pak už se budeme moc těšit, až vás uvidíme.

Náš příjezd je plánován na cca 15:40 - 16:00 hodin, takže nás čekejte na parkovišti u Penny Marketu. Jsme plní zážitků a nemůžeme se dočkat, až vám všechno povyprávíme.

Bylo to pro nás nezapomenutelné dobrodružství!

S úsměvem a pozdravem, Tým školy v přírodě