Drobečková navigace

Úvod > Aktivity školy > Škola v přírodě > ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 2

ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 2Datum konání:
4.6.2024

Milí rodiče,

máme za sebou další nádherný den naší školy v přírodě, plný zážitků a dobrodružství!

Ráno nás sice přivítalo chladnější počasí, ale to nás neodradilo! Snídaně byla naprosto královská – mohli jsme si vybrat mezi čerstvými rohlíky, chlebem, šunkou, marmeládou a müsli. Po této výborné snídani jsme se vydali prozkoumat blízké okolí, kde jsme stavěli domečky pro lesní skřítky. Fantazie dětí nezná mezí, takže skřítci teď bydlí v těch nejkreativnějších příbytcích!

Po procházce nás čekal chutný oběd, který nám dodal energii na odpolední program. Po nezbytném poledním klidu, kdy jsme si odpočinuli, se na nás usmálo sluníčko a začalo příjemně hřát. Byli jsme připraveni na další kolo naší olympiády.

Odpoledne bylo plné napětí a týmové spolupráce. Hráli jsme "Pamatováka" a další týmové hry, ve kterých děti ukázaly své nejlepší schopnosti. Bojovali jsme z plných sil a každé družstvo sbíralo cenné body.

Večer nás čekala skutečná lahůdka – známá televizní show "Superlov" v našem podání! Děti se postavily proti třem lovcům: Jiřímu Dymo Urbanovi, Dámě v suchu a Čarodějnici Luciferdě. Lovci byli sice skvělí, ale naše děti jim společnými silami ukázaly, kdo je tady pánem. Bojovaly statečně a s nasazením a přidaly další cenné body do svých týmových pokladnic.

Nyní už všichni spokojeně odpočíváme ve svých postýlkách, plní dojmů a připraveni na další den plný překvapení.

Děti jsou nadšené, plné energie a radosti, a my se těšíme na další společné zážitky. Děkujeme za vaši podporu a posíláme mnoho pozdravů!

S pozdravem,
Tým školy v přírodě