Drobečková navigace

Úvod > Aktivity školy > Škola v přírodě > ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 1

ŠvP Valdek - Olympijské hry - den 1Datum konání:
3.6.2024

Milí rodiče,

dnes jsme se všichni s nadšením vydali na naši dlouho očekávanou cestu do školy v přírodě. Ráno jsme vyrazili z našeho města a kolem desáté hodiny jsme dorazili do krásného střediska Valdek.

Po příjezdu jsme se pustili do vybalování a ubytování. Děti si nadšeně vybíraly své postýlky a pečlivě si je připravovaly. Po této malé výzvě jsme se všichni sešli na vydatný oběd – pochutnali jsme si na lahodné bramborové kaši s karbanátkem. Následoval polední klid, během kterého si děti odpočinuly a načerpaly síly na odpolední aktivity.

A pak to začalo! Naše vlastní olympiáda byla slavnostně zahájena zapálením olympijského ohně. Děti byly rozděleny do šesti týmů – červených, žlutých, zelených, černých, oranžových a modrých. V těchto týmech budou soutěžit po celý týden. Dnes si každý tým vytvořil svůj jedinečný pokřik, vlajku a také nádherná barevná trička.

Večer jsme si všichni pochutnali na výborné večeři a poté nás čekala vědomostní soutěž Riskuj, kde děti sbíraly další cenné body pro své týmy. Po náročném dni plném aktivit jsme se všichni unavení, ale spokojení, odebrali do svých postýlek, abychom nabírali síly na další perný den.

Vaše děti jsou skvělé, plné energie a nadšení. Těšíme se na další dny plné dobrodružství a soutěží!

S pozdravem, Tým školy v přírodě