Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zimní dobrodružství výherního Fajn lyžáku na Klínovci: Týden plný učení a radosti na sněhu

Zimní dobrodružství výherního Fajn lyžáku na Klínovci: Týden plný učení a radosti na sněhuDatum konání:
17.3.2024
Datum ukončení:
22.3.2024
Fajn lyžák na Klínovci

V březnu se skupina mladých lyžařů z našeho města vrátila z vyhraného lyžařského výcviku na Klínovci, plná nových zkušeností, dovedností a nezapomenutelných zážitků. Pod vedením zkušených instruktorů a s podporou organizátorů Fajn rádia, naše děti prozkoumaly radosti zimních sportů, od základních lyžařských dovedností až po sjezdy na červených sjezdovkách.

Kromě lyžování byl program obohacen o večerní akce, jako bylo hudební odpoledne, při kterém vznikla originální rapová píseň a talentová show "Fajn odpoledne hledá talent", kde děti měly příležitost ukázat své umělecké a akrobatické schopnosti a opět získat hodnotné dárky. Celý pobyt se o naše svačiny staral přední český výrobce snídaňových a svačinových produktů Bonavita. Týden byl zakončen slavnostním oceněním všech účastníků za jejich úsilí a pokrok. Program vyvrcholil nezapomenutelnou soukromou after party s populárním interpretem Janem Bendigem, která přidala týdnu na výjimečnosti.

Chceme poděkovat všem rodičům a pedagogům za jejich podporu a spolupráci, které tento nezapomenutelný týden umožnily. Tento lyžařský výcvik nebyl jen o zdokonalování na sjezdovkách, ale také o budování týmového ducha, přátelství a vzájemné pomoci. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na další dobrodružství.

Tým Fajn lyžáku

Dudjaková, Červencová, Budilová, Jindrová

DN1 Fajn lyžák.jpgDN4 Fajn lyžák.jpg

DN3 Fajn lyžák.jpg