Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fajn lyžák - poslední den

Fajn lyžák - poslední denDatum konání:
21.3.2024

Ahojky milí rodiče,

a jsme tu, na finální přímce našeho lyžařského maratonu, den poslední, ale o to více plný emocí, dovedností a talentů. Jak praví staré lyžařské přísloví: "Poslední den na svahu ukáže, kdo je skutečný král bílé pustiny." A vaše děti? Ty se staly nejen králi, ale i královnami sněhu, přičemž některé z nich dokonce ovládly červenou sjezdovku jako profesionálové.

Po dopoledních a odpoledních lekcích, kde se všechny lyžařské dovednosti spojily v dokonalou harmonii, přišly chvíle plné chvály od našich instruktorů a paní učitelek. A nebyla to jen tak ledajaká pochvala – bylo to velké ocenění, které si zaslouží malí olympionici.

Pak nastal čas na balení kufrů, což bylo samo o sobě malé dobrodružství. Kdo by si pomyslel, že se všechny ty ponožky a rukavice vejdou zpátky do stejného kufru, z kterého v den našeho příjezdu vypadly?

Večer přinesl závěrečnou show našeho pobytu, "Fajn odpoledne hledá talent". A neuvěříte, jací talenti mezi námi spali! Tanec, který by rozpohyboval i sochy v parku, zpěv, při němž by ptáci záviděli, a akrobacie, kde gravitace ztratila svůj smysl. Naše děti nám ukázaly, že lyže jsou jen začátek jejich mnoha dovedností.

A pak, po večeru plném ovací a obdivu, nastal čas ulehnout do postýlek. Sny plné vzpomínek na uplynulé dny, kdy se každý z nich stal malým hrdinou vlastního příběhu na sněhu.

Teď, milí rodiče, se vaše děti těší na shledání s vámi, plni příběhů a vzpomínek, které budou vyprávět ještě dlouho po tomto nezapomenutelném týdnu.

S láskou a uznáním pro každého malého lyžaře, váš tým Fajn lyžáku. Na shledanou doma!

Očekávejte nás zítra 22. 3. opět na parkovišti u Penny marketu cca 12:45 hodin.