Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fajn lyžák - den čtvrtý

Fajn lyžák - den čtvrtýDatum konání:
20.3.2024

Dobré ráno, vážení rodiče,

včera, ve čtvrtý den našeho lyžařského kurzu, nás přivítalo polojasné počasí, přesto jsme byli plní očekávání a připraveni na další den lyžování. Po posilující snídani jsme se vydali na svah, kde vaše děti nejen zdokonalovaly své lyžařské dovednosti, ale také si užily nevšední zážitek. Během sjezdu jsme pro ně připravili barevný ohňostroj, který přidal kouzlo k jejich lyžařským výkonům a rozzářil jim obličeje obrovskými úsměvy.

Po návratu z lyžování a výborném obědě si děti užily zasloužený polední klid, který nabídl příležitost k odpočinku a nabrání nových sil. Odpoledne bylo ve znamení lehké, avšak dobrodružné procházky, která všem přinesla příjemné okamžiky mimo svah.

Večer nás čekala „Afterparty“ od Fajn rádia, nabité překvapeními. Barmani připravovali okouzlující nealkoholické drinky, tančilo se, zpívalo a soutěžilo o hodnotné ceny. Největším překvapením večera bylo vystoupení Jana Bendiga, což byl moment, který dodal celému večeru nezapomenutelnou atmosféru.

Tento den byl opět plný nejen sportovních, ale i kreativních a společenských aktivit.

Děkujeme za vaši důvěru a s radostí očekáváme další dny plné nových příběhů.

S pozdravem, váš tým Fajn lyžáku