Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sportovní den v Krupce přinesl úspěch i radost

Sportovní den v Krupce přinesl úspěch i radostDatum konání:
26.4.2024
Štafeta_Krupka

Sportovní stadion v Krupce ožil v pátek 26. dubna 2024 mladými atlety a optimistickou atmosférou. Naše škola se s dvěma týmy žáků 1. stupně účastnila sportovního klání s 15 školami z okresu Teplice. Ačkoliv přípravný čas byl krátký a konkurence silná, naši žáci dosáhli skvělého 8. místa.

Nejen týmový výkon, ale i individuální úspěchy zazářily během dne. Ema Formanová vybojovala zlatou medaili ve vrhu medicinbalem a ve skoku dalekém z místa pro dívky z 1. - 3. ročníku, zatímco Bolek Krejčí exceloval v hodu medicinbalem mezi chlapci.

Děkujeme všem účastníkům za vynikající reprezentaci naší školy a těšíme se na další sportovní výzvy.

Štafeta_Krupka2