Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projektový den pro 5. ročníky

Projektový den pro 5. ročníkyDatum konání:
22.4.2024
PD

Nápad uspořádat projektový den vyšel z iniciativy členů Školního parlamentu. Žáci 8. ročníku se rozhodli připravit projektový den na téma Jaroslav Pešata, s cílem předat žákům 5. ročníku některé z informací, které sami získali v minulých hodinách. Vzhledem k obtížnosti tématu pro 5.r. přidali ještě několik aktivit z oblasti Velikonoc. A tak se řešily křížovky a kvízy, skákalo se v pytlích, přenášelo se vajíčko slalomem mezi kužely, přenášely se lentilky brčkem apod.Všechny aktivity probíhaly formou soutěží týmů, takže na konci si žáci nejen odnesli nové vědomosti o Jaroslavu Pešatovi a velikonočních zvycích, ale tři nejlepší týmy také sladkou odměnu.Starší žáci si při přípravě aktivit a jejich realizaci vyzkoušeli náročnost partnerského učení.