Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet 6.C: Nezapomenutelná dobrodružství pěšky, vlakem i v dešti

Školní výlet 6.C: Nezapomenutelná dobrodružství pěšky, vlakem i v deštiNaše třída 6.C si užila nezapomenutelný školní výlet, který nás zavedl z Duchcova až do malebného Nového Města. Výlet byl plný dobrodružství, překrásné přírody a také trochu nečekaného deště, který nás však nezastavil.

Začali jsme naši cestu v Duchcově, odkud jsme vyrazili pěšky do Oseka. Cesta vedla malebnou krajinou, kde jsme si mohli vychutnat krásy přírody.

Po příjemné pěší procházce jsme dorazili do Oseka, kde na nás čekalo další dobrodružství - jízda vlakem na Moldavu. Tato část cesty byla skutečně výjimečná, protože trasa vedla dvěma tunely, což pro mnohé z nás byla úplně nová zkušenost. Pohled z vlaku na okolní krajinu byl okouzlující a tunely dodaly naší cestě nádech tajemna a vzrušení.

Z Moldavy jsme pokračovali pěšky na Nové Město. Dohromady jsme překonali 10 km.

Těšíme se na další školní výlety a dobrodružství, které nás čekají. Tento výlet nám ukázal, že s dobrou náladou zvládneme cokoliv, co nám přijde do cesty.

Mgr. Klára Kruntová