Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přírodovědná vycházka plná překvapení: Prvňáčci v oboře

Přírodovědná vycházka plná překvapení: Prvňáčci v obořeDatum konání:
14.6.2024
Prvňáčci v oboře

Dnes jsme se s dětmi z první třídy vydali na vycházku do místní obory, abychom pozorovali přírodu a zvířátka. Měli jsme opravdu velké štěstí, protože jsme viděli jeleny, laně i muflony z bezprostřední blízkosti. Děti byly nadšené, když mohly takto blízko pozorovat tato krásná zvířata.

Během vycházky jsme také pozorovali různé druhy rostlin a stromů. Děti si všimly, jak se příroda kolem nás mění, a měly možnost nasbírat si několik přírodních pokladů, jako jsou šišky nebo zajímavé listy.

Celý výlet se velmi vydařil a děti se vrátily plné dojmů a nových poznatků. Bylo krásné vidět, jak se jim vycházka líbila a jak se nadšeně dělily o své zážitky. Takovéto dny jsou velmi cenné, protože dětem ukazují krásu přírody a učí je ji respektovat a chránit.