Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Kariérové poradenství - návštěva odborníků z praxe

Kariérové poradenství - návštěva odborníků z praxeDatum konání:
24.4.2024
návštěva odborníků

V rámci kariérového poradenství navštívila naši školu paní Michaela Berkiová se svým kolegou panem Janem Komárkem. Oba pracují jako odborní konzultanti pro společnost Antee, která se zabývá tvorbou a spravováním webových stránek a spravuje také webové stránky naší školy. Našim osmákům přišli povyprávět o své životní cestě, kterou ušli od ukončení základní školy až k tomuto povolání. Během diskuze jim žáci kladli různé otázky a také povídali o svých zájmech a představách o budoucím povolání. Na jejich příběhu se dozvěděli, co práce s tvorbou webových stránek obnáší a také zjistili, že cesta k cíli nemusí vést vždy přímo, ale člověk musí být vytrvalý, nesmí se bát zkoušet nové věci a musí mít chuť na sobě stále pracovat.