Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fajn lyžák - den druhý

Fajn lyžák - den druhýDatum konání:
18.3.2024

 

Naši milí rodiče,

vítejte u druhé kapitoly našeho bílého dobrodružství, které se dnes odvíjelo na sněhových pláních s vašimi neohroženými malými hrdiny. Naše cesta za mistrovstvím na lyžích pokračovala, a musím říct, že děti předvedly odvahu a odhodlání, které překonaly všechna očekávání.

Den začal královskou snídaní formou bohatého bufetu, která nás nabudila energií pro celý den plný nových výzev. Děti se naučily základní kouzla lyžování – jak se postavit na lyže, jak si obout přeskáče a jak ovládat svá „kouzelná prkna“. Každý krok vpřed byl oslavou jejich odvahy a zručnosti.

Obědové knedlíky se Segedínem nám poskytly potřebnou sílu, abychom se mohli vrhnout na další výzvy, které před námi stály. A když přišel večer, ovocné knedlíky zaslouženě korunovaly náš den plný úspěchů.

Ale co by to bylo za dobrodružství bez trochy zábavy? Večer se nesl v duchu her a soutěží, kde každý měl šanci ukázat své dovednosti a týmového ducha. Smích a radost vyplnily každý kout našeho dočasného domova, než jsme se odebrali na zasloužený odpočinek do svých pokojů, abychom načerpali síly na další den plný nových výzev a dobrodružství.

Děti dnes dokázaly, že nejsou jen odvážnými lyžaři, ale i neuvěřitelně rychle se učícími a podporujícími členy našeho velkého týmu. Můžete být na ně právem hrdí, stejně jako my.

Děkujeme, že nám svěřujete vaše nejcennější poklady. Zítra vás čekají další zprávy o našich dobrodružstvích na sněhu.

S radostí, váš tým učitelů