Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fajn lyžák - den třetí

Fajn lyžák - den třetíDatum konání:
19.3.2024

Ahoj rodiče,

máme tu třetí den našeho lyžařského táboření a vaše děti se již na sjezdovkách pohybují s grácií a odvahou. Slunečné ráno nás vítalo otevřenou náručí a příslibem dalšího skvělého dne.

Snídaně byla opět ve formě bufetu, kde jsme načerpali sílu pro výzvy dne. Svačiny dopoledne i odpoledne nás udržely v chodu, a oběd s večeří? Kuře a rajská omáčka, které byly tak dobré, že si zaslouží zvláštní zmínku.

Večer přišla změna scény - Fajn rádio pro děti připravilo hudební workshop. Na programu bylo vyzkoušení si bicích, kytar a skládání vlastního songu. I když jsme byli celý den na lyžích, energie na hudbu se našla a večer byl plný nových tónů a melodií.

Dnešní den nám ukázal, že naše děti nejsou jen šikovnými lyžaři, ale také kreativními hudebníky. Možná jsme dnes neobjevili nového Mozarta, ale zábava a smích byly nezapomenutelné.

Zítra nás čeká další den plný dobrodružství. Děkujeme vám, že jste s námi a těšíme se, až vám zase přineseme nové příběhy.

S pozdravem a očekáváním dalšího lyžařského dne, váš tým z Fajn lyžáku