Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Úspěch malých umělců z 3. B v březnové výtvarné soutěži

Úspěch malých umělců z 3. B v březnové výtvarné soutěžiSoutěž - Lesní tajemství

Děti ze třídy 3. B Základní školy Duchcov se v měsíci březnu zúčastnily výtvarné soutěže s názvem „Lesní tajemství“, kterou pořádala Střední odborná škola, Schola Humanitas Litvínov. Z mnoha soutěžních prací, ale právě naši malí umělci dokázali porotu zaujmout svou kreativitou a originálním zpracováním tématu, za což získali 3. místo.
Projekt „Lesní tajemství“ přivedl děti k zamyšlení nad tajuplným světem lesní fauny a flory. Žáci vytvořili fascinující prostorovou práci, která odrážela, jak biologickou rozmanitost lesa, tak jeho kouzelnou atmosféru.
Výhra přinesla třídě nejen radost a hrdost, ale i krásné odměny – společenskou hru podporující strategické myšlení, a balíček sladkostí, který osladil úspěch naší třídy.
Gratulujeme našim malým vítězům z 3. B!

Lesní tajemství 1
Lesní tajemství 2
Lesní tajemství 3