Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Naši chlapci bojovali v minikopané

Naši chlapci bojovali v minikopanéÚterý 9.4.2024 bylo pro 18 žáků od 6. do 9. ročníků ve znamení utkání v minikopané, které pro skupinu D pořádala ZŠ Osek. Hrálo se systémem každý s každým po dobu 10 minut. Proto měli kluci co dělat, aby v tak krátkém čase uhráli nějaký ten gól a následně se dokázali zregenerovat do dalšího utkání. Mladší chlapci z 6. a 7. tříd vybojovali krásné třetí místo, kdy úspěšnými střelci byli M. Vondráček, E.  Giňa a T. Koutský. Větší kluci z 8. a 9. tříd se umístili na druhém místě. Mezi nimi úspěšnými střelci gólů byli O. Limberg a E. Rubeš.

Chtěla bych všechny kluky pochválit za příkladnou reprezentaci naší školy. Deváťákům přejeme, aby jim jejich zápal pro sport vydržel i ve studiu na střední škole.

Bc. Jana Fílová, učitelka TV

více fotografií v galerii minikopana-v-osekuzde