Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Rekonstrukce prostor naší školy má první fázi téměř u konce...

Rekonstrukce prostor naší školy má první fázi téměř u konce...V těchto dnech probíhá kolaudace rekonstruovaných prostor na naší škole. Nově vzniká školní klubovna s kuchyňkou a sociálním zázemím, dále tzv. reedukační učebna - místnost pro práci školního speciálního pedagoga s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Výhodami je bezbarierový přístup ze školy a samostatný vchod. Zcela unikátní je instalace prokognitivního osvětlení, což je chytré osvětlení napodobující denní světlo. Zásadní opravy se dočkaly kabinety fyziky a chemie. V následujících týdnech bude pořízeno vybavení a opravdu velké množství učebních pomůcek, i pro nové klávesy se najde místo!

Dotaci poskytuje Ministerstvo pro místní rozvoj ČR v Integrovaným regionálním operačním programu, priorita Zlepšení kvality a dostupnosti sociálních a zdravotních služeb, vzdělávací infrastruktury a rozvoj kulturního dědictví...