Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ride Wheel: Den plný adrenalinu a dopravní výchovy

Ride Wheel: Den plný adrenalinu a dopravní výchovyDatum konání:
15.5.2024
Ride wheel

Včera měli žáci 1. i 2. stupně ZŠ nezapomenutelný zážitek díky programu "Ride Wheel," který se zaměřil na dopravní výchovu a zábavné kousky na kole. Tento jedinečný program vedl známý český biketrialista Lukáš Müller se svým kolegou moderátorem Honzou Šmídem.

Lukáš Müller, který se proslavil svými exhibičními vystoupeními na kole, předvedl své neuvěřitelné dovednosti a přiblížil dětem mladý a málo známý sport - biketrial. Děti byly fascinovány jeho triky, při kterých často skákal přes učitele nebo prováděl složité akrobatické kousky, což vyvolalo úžas a nadšení u všech přítomných.

Program "Ride Wheel" nebyl jen o zábavě. Lukáš s Honzou důkladně seznámili děti s důležitými pravidly dopravní výchovy. Žáci se aktivně zapojovali do diskusí a za své správné odpovědi získávali malé dárky. Tato interaktivní část programu nejenže prohloubila jejich znalosti, ale také motivovala děti k lepšímu porozumění a dodržování dopravních předpisů.

Díky programu "Ride Wheel" měly děti možnost nejen vidět úžasné kousky na kole, ale také se naučit důležité dopravní zásady. Tento den plný adrenalinu a vzdělávání se stal nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. 

Fotky z akce si prohlédněte zde.