Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt "Veselé zoubky"

Projekt "Veselé zoubky"Datum konání:
11.3.2024
Veselé zoubky

Zdravý a krásný chrup je vizitkou každého z nás, proto se i letos zapojila naše škola do preventivního programu „Veselé zoubky“ od společnosti dm drogerie markt s. r. o. Ten zábavnou formou seznamuje prvňáčky se správnou péči o jejich chrup a preventivně působí na předcházení vzniku zubního kazu. Co více si přát, než aby byly děti šťastné, zdravé a měly důvod k úsměvu co nejčastěji, a to nejlépe bez bolavých zubů nebo dokonce strachu ze zubního lékaře. Teď už každý z nich ví, jak o zoubky správně pečovat, proč musíme pravidelně navštěvovat zubního lékaře, nebo které potraviny našim zubům příliš nesvědčí. Dárkový balíček s pastou, zubním kartáčkem a dentální nití nám udělal velikou radost. A proto pamatujme, co už vědí všechny děti ze školy, toho, kdo si čistí zuby, žádný zoubek nebolí!