Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský běh T-mobile

Olympijský běh T-mobileVe středu 19.6.2024 se v celé republice konal tradiční T-Mobile Olympijský běh. Protože se tato akce stala v naší škole velmi oblíbenou, zúčastnilo se jí téměř 150 dětí ze třetích, čtvrtých a pátých ročníků. Děti běžely na tratích našeho atletickém stadionu 333 m, 400 m či 500 m. Délka trati se řídila příslušným ročníkem. Pro všechny děti byly připraveny diplomy a medaile, tedy i ti méně rychlí si domů tyto symboly účasti na soutěži odnesli.

První čtyři dívky a chlapci z každého ročníku si samozřejmě užili svou chvíli slávy na stupních vítězů za zvuku fanfár a známých melodií. 

 

Vítězové jednotlivých ročníků: A. Růžičková – 3.C, B. Krejčí - 3.B, Z. Eliášová – 4.B, P. Dančo 4.C, A. Sailerová – 5.C a B. Slaměník – 5.A

 

Je to skvělé vidět, že naše děti stále umí bojovat, v některých případech překonat své limity a především se vzájemně povzbuzovat.

 

Za organizátory akce J. Fílová, učitelka TV a třídní učitelé

 https://www.rajce.idnes.cz/zsjpesaty/album/olympijsky-beh-t-mobile