Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Okresní kolo odznaku všestrannosti v rámci Olympijského víceboje

Okresní kolo odznaku všestrannosti v rámci Olympijského vícebojeDatum konání:
19.4.2024
naši sportovci

V pátek 19.4.2024 se dvanáct odvážných žáků vydalo bojovat do Teplic na oblastní souboj olympijského odznaku 2024. Soutěžili jak jako osmičlenné družstvo, tak jako jednotlivci v těchto disciplínách: trojskok, hod medicinbalem vzad, skok přes švihadlo po dobu 2 minut v různých předem zadaných variantách a leh-sed po dobu 2 minut.  Byl to opravdu úžasný a perfektně zorganizovaný závod pod patronací Českého olympijského výboru.

Stříbrnou medaili vybojoval Petr Marton z 9.B a bronz Ladislav Svátek z 8.C. Krásné páté místo obsadil Jaromír Ihln, žák 8.A. Osmičlenné mixované družstvo (4 chlapci a 4 dívky) se umístilo na pátém místě.  

Všem zúčastněným patří obrovská pochvala, všichni prokázali skvělé dovednosti v jednotlivých velmi náročných disciplínách.

Bc. Jana Fílová, učitelka TV