Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Fajn lyžák za mega - příjezdový den

Fajn lyžák za mega - příjezdový denDatum konání:
17.3.2024

Milí rodiče,

dnes jsme se s našimi statečnými dobrodruhy z čtvrtých a osmých tříd vydali na nezapomenutelnou lyžařskou výpravu, plnou zábavy, učení a vzájemného povzbuzování. První zastávkou naší dobrodružné cesty byla půjčovna lyží, kde jsme si vybírali své „magické boty“ a „křídla na sníh“, abychom mohli brázdit bílou pustou krajinu jako opravdoví hrdinové zimních pohádek.

Oběd byl přímo královský – naše oblíbené řízky z domova nám dodaly sílu a energii pro nadcházející dobrodružství na svazích. Po obědě jsme se ubytovali v našem dočasném domově, kde jsme se usadili, rozbalili a připravili na večerní radovánky.

Večer nás čekalo slavnostní uvítání od Fajn rádia. Získali jsme zde také od všech zúčastněných moderátorů ctěné podpisy. A to nejlepší na konec bylo předávání hodnotných dárků a skipasů, které nám otevřely brány do světa zimních radovánek.

Tento den byl jen začátkem našeho společného dobrodružství a již nyní se těšíme na další zážitky, které s sebou přinese. Slibujeme, že budeme pečlivě hlídat, aby se všechny děti vrátily domů s novými dovednostmi, krásnými vzpomínkami a příběhy, které budou moci vyprávět celým rodinám.

Děkujeme vám za důvěru a těšte se na další zprávy z našeho lyžařského dobrodružství.

S pozdravem a úsměvem, váš tým učitelů