Úvod > Družina a klub > Zprávy ze školního klubu a školní družiny > Noc ve školní družině

Noc ve školní družině

14.6.2024
Datum ukončení:
15.6.2024
Noc ve školní družině

Tato noc patřila čtvrtým ročníkům a bylo to takové malé rozloučení s družinou a s námi
vychovatelkami. I když nás bylo málo stálo to za to. Navštívili jsme botanickou zahradu v Teplicích, kde jsme si prošli pestrou vegetaci různých podnebných pásem s odlišným klimatem. Skleníkový areál byl rozdělen do čtyř klimaticky různých částí se zachycením asijského světa.  Viděli jsme volně kvetoucí orchidej, banánovník, bambus, různé druhy skalniček, sukulentů a kaktusů. Nechyběla ani expozice živočichů, ať už se jedná o exotické ptactvo ve voliérách, zajímavé suchozemské želvy či akvária osídlená zajímavými rybami Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Vnitřní i venkovní expozice byla pestrá, zajímavá a velmi pěkná. A protože nám vyhládlo, zastavili jsme se na výborné pizze, doplnili tekutiny a přemístili se do družinky, kde na nás čekalo malé překvapení. Připili jsme si šampíčkem a popřáli si krásné letní prázdniny, které už všichni netrpělivě vyhlížíme. Nechyběl ani tanec a něco dobrého na zub. Ráno jsme si dali vydatnou snídani a rozešli se do svých domovů.