Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Krajské kolo štafety

Krajské kolo štafetyDatum konání:
7.5.2024
štafeta_Ústí

Velké překvapení! Na základě okresního kola, kde jsme se umístili na 8. místě, postoupila naše dvě družstva vybraných žáků 1. stupně do krajského kola. Závod proběhl dne 7. 5. 2024 na stadionu v Ústí nad Labem. Utkalo se zde 18 nejlepších družstev z Ústeckého kraje. Atmosféra byla úžasná a všichni účastníci dali do svých výkonů veškeré úsilí. I přesto, že jsme skončili na 17. místě, bylo to pro nás velmi úspěšné odpoledne. Navzdory tomu, že se počasí moc nevydařilo a některé závody probíhaly za nepříznivých podmínek, neodradilo nás to a užili jsme si každý moment na stadionu. Všem zúčastněným děkujeme za spolupráci a vzornou reprezentaci školy.

Fotky z akce si můžete prohlédnout zde.