Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Exkurze 2. A - Alpakárna Most

Exkurze 2. A - Alpakárna MostDatum konání:
12.6.2024
 

Dneska se třída 2. A vydala na exkurzi, která by se dala popsat jediným slovem: úžasná! Naším cílem byla Alpakárna Most, kde nás přivítaly čtyři úžasné alpaky. A musím říct, že to byla láska na první pohled!

Už při vstupu jsme byli okouzleni jejich roztomilými tvářičkami a měkkou vlnou, která přímo lákala k pohlazení. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí: jak se chovají, kde spinkají, co mají rády k snědku, mrkev je jejich top pochoutka! Naši čtyři lamí kamarádi - Fred, Jerry, Roger a Sancho - nám dokonce ukázali, jak jsou společenští a přátelští. Když jsme je krmili mrkvičkou, měli jsme pocit, že jsme se stali součástí jejich rodiny. Dokonce nás opusinkovali, což byla sranda na celý den!

Po lamí náloži jsme se vydali do jejich obchůdku, kde jsme si nakoupili spoustu suvenýrů. Nechyběly vlněné ponožky, plyšové lamy a další drobnosti, které nám budou připomínat tenhle nádherný den.

Ale tím naše dobrodružství nekončilo! Po návštěvě alpak jsme se vydali na procházku k jezeru Most, kde nás čekala spousta radovánek. Hned jsme zamířili na hřiště, kde jsme se houpali na houpačkách a hráli si na piráty na dřevěné lodi.

A co by to bylo za výlet bez dobrého jídla? Nakoupili jsme si dobroty jako ledovou tříšť, hranolky a hamburgry, zmrzlinu a pořádně jsme si pochutnali. Den jsme zakončili spoustou smíchu a krásných vzpomínek, které nám zůstanou ještě dlouho v paměti.

Takže pokud se ptáte, jak jsme si užili dnešní den, odpověď je jednoduchá: byl to skvělý mix lamí lásky, dobrodružství a nekonečného smíchu s lamími polibky na tvářích.

Třída 2. A s paní učitelkou a paní asistentkou