Úvod > O škole > Aktuality > Nadšení a sportovní duch: Třetí ročníky naší školy v Duchcově oslavily fotbal!

Nadšení a sportovní duch: Třetí ročníky naší školy v Duchcově oslavily fotbal!

17.4.2024

V úterý 17. dubna 2024 se venkovní hřiště Základní školy Antonína Sochora v Duchcově proměnilo v arénu fotbalového nadšení, kde se konal vzrušující fotbalový turnaj žáků třetích tříd. Turnaj přivítal čtyři týmy, z nichž dva – tým A a tým B – reprezentovaly naši školu.

Tým A projevil vynikající dovednosti a týmovou práci, což jim zajistilo zasloužené první místo. Naši hráči z týmu B také statečně bojovali a vybojovali čtvrté místo. Všichni účastníci turnaje, bez ohledu na výsledky, ukázali skvělý sportovní duch a nadšení pro hru.

Akce byla plná vzrušujících okamžiků a sportovního nadšení, které oslavovalo týmového ducha a lásku k fotbalu. Naše škola je hrdá na všechny její malé sportovce za jejich úsilí a skvělý výkon.

Velké poděkování patří rodičům a učitelům, kteří přišli naše hráče podpořit. Věříme, že zážitky z turnaje posílí v našich žácích lásku k sportu a motivují je k dalším úspěchům.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další sportovní příležitosti, kde naše děti mohou opět ukázat svůj talent. Přijďte podpořit naše mladé šampiony i příště!

Fotky z turnaje si prohlédněte zde.