Žáci tříd 2.A a 2.C zažili minulý týden krásný den v přírodě. Vyrazili totiž na duchcovskou výsypku k venkovní učebně, kde sázeli malé semenáčky dubu a jírovce, které si sami zasadili a ve třídě vypěstovali. O to větší radost pak měli, když mohli své stromky zasadit do země.
S přípravou výsadby dětem pomohl pan Lukáš Hamerle z firmy Revitrans, který vyhloubil jamky pro jednotlivé stromky a vysvětlil, jak o mladé sazenice správně pečovat. Druháčci se pustili do práce s velkým nadšením a bylo vidět, že je sázení opravdu baví.
Celý den se nesl v příjemné atmosféře. Děti si užily pobyt venku a dozvěděly se i něco nového o přírodě.
Fotky si můžete prohlédnout zde: 2.A a 2.C - Sázení stromků
J. Pešaty 1313, 419 01 Duchcov
Datová schránka: tpjma9z