Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Jarní ekosoutěž

Jarní ekosoutěž



Den vody odstartoval a Den Země ukončil velkou školní ekosoutěž, kterou připravili pro své spolužáky členové školního parlamentu. Každý týden dostali žáci sadu otázek a úkolů, za které sbírali body. Ty, kteří nasbírali určitý počet bodů,čeká v červnu výlet do chomutovského lesoparku. Toto je desítka nejúspěšnějších a nejvytrvalejších řešitelů.

Mgr. V. Bártová