Ve středu 6. května jsme se zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů, která se konala na dětském dopravním hřišti Městské policie v Teplicích – Proseticích. Naši školu reprezentovala dvě čtyřčlenná družstva, která si poměřila své dovednosti s ostatními soutěžícími.
Žáci soutěžili v několika disciplínách – jízdě zručnosti na kole, jízdě po dopravním hřišti, znalostech pravidel silničního provozu a také v poskytování první pomoci.
Všichni účastníci si vedli velmi dobře, prokázali nejen šikovnost a pohotovost, ale i důležité znalosti pro bezpečný pohyb na silnicích. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy!
Mgr. J. Fílová
https://www.rajce.idnes.cz/zsjpesaty/album/besip-soutez-mladych-cyklistu
J. Pešaty 1313, 419 01 Duchcov
Datová schránka: tpjma9z