Dne 29. 5. se osm žáků z 3. a 4. tříd naší školy zúčastnilo Atletického trojboje na ZŠ Za Chlumem v Bílině. V silné konkurenci škol z okolí si naši sportovci poměřili síly v několika atletických disciplínách a předvedli bojovné výkony.
I když jsme si tentokrát domů nepřivezli žádnou medaili, rozhodně neodjíždíme s prázdnou. Všichni naši žáci soutěžili s velkým nasazením, podporovali se navzájem a sportovali s radostí a nadšením pro tým. Získali cenné zkušenosti, spoustu hezkých zážitků a poznali nové kamarády z jiných škol.
Děkujeme všem reprezentantům za vzornou reprezentaci školy a za sportovní přístup, který je mnohdy cennější než samotné umístění na stupních vítězů. A když k tomu připočteme, že jsme vše zvládli včas, správně a bez jediného úrazu, můžeme celý den považovat za velmi vydařený.
S poděkováním všem našim sportovcům Mgr, Lucie Dudjaková, Vendula Kábelová
Fotky z akce najdete zde: Atletický trojboj
J. Pešaty 1313, 419 01 Duchcov
Datová schránka: tpjma9z