Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Atletický Trojboj na ZŠ Za Chlumem v Bílině

Atletický Trojboj na ZŠ Za Chlumem v BíliněDatum konání:
29.5.2024
atletický trojboj

Máme za sebou další úspěšnou sportovní soutěž! Dne 29. 5. 2024 se naši vybraní žáci zúčastnili Atletického trojboje na ZŠ Za Chlumem v Bílině. Na soutěži se utkalo 13 škol z našeho okresu a všichni sportovci podali vynikající výkony v běhu na 60 m, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem.

Jsme nadšení, že můžeme oznámit, první místo, které vybojovalo družstvo mladších žáků! Starší žáci se umístili na krásném 8. místě.

Zvláštní gratulace patří žákyni 3. třídy Emě Formanové, která svými individuálními výkony v jednotlivých kategoriích získala první místo a stala se tak přebornicí okresu! Další výjimečný výkon podal Petr Kořízek, v kategorii mladších žáků přehodil všechny kluky a je tak na prvním místě v hodu kriketovým míčkem.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich úsilí a výkony. Atletický trojboj je týmová práce, která tento rok přinesla ovoce!  Všechny chválíme za vzornou reprezentaci naší školy.

Fotky najdete zde.