Naše skvělé děti šplhaly o závod

V pátek 3.11.2023 jsme se vydali do Sokola, kde byl pro nás připraven Memoriál Josefa Hampla ve šplhu. Tomu samozřejmě předcházel trénink a finální výběr nejlepších závodníků z naší školy. Do soutěže se zapojilo 17 dětí z prvního i druhého stupně. Děti předvedly, že šplh nezapomněly, naopak jsou v této disciplíně skutečně vynikající.

Soutěž byla Sokolem připravena pro všechny školy z Duchcova, ale zúčastnili jsme se pouze my, tedy se soutěž stala soubojem v rámci jedné školy a příslušných kategorií. To nic nezměnilo na maximálním nasazení v této soutěži.  Své chvíle slávy na stupních vítězů si užily všechny děti, které byly odměněny dárkovými předměty, které pro ně Sokol Duchcov připravil.

Bc. Jana Fílová a Bc. Libuše Červencová, učitelky TV

Fotky z akce jsou zde: https://www.rajce.idnes.cz/zsjpesaty/album/zavody-ve-splhu