Lesná DEN 3

Posíláme zprávy z dalšího krásného slunečného dne. Po vydatné snídani jsme se ve skupinách vydali k prozkoumávání života v trávě a vodního světa, výukové programy jsme si ve skupinách vyměnili. Všichni jsme pracovali svědomitě a byli jsme od paní učitelek velmi pochváleni. Zkoumání přírody nás hodně baví, je to velká zábava. Po výukových programech na nás čekal výborný oběd, špagety jsme měli až za ušima. Naplnili jsme si bříška a šli odpočívat při poledním klidu. Odpoledne nás čekala dlouhá, ale o to více zajímavá stezka s úkoly. Dozvěděli jsme se spoustu informací o různých zemích – Japonsku, Izraeli, Peru, Mexiku, Austrálii, … Se všemi úkoly jsme si společnými silami poradili a na konec všechny skupiny zvládly odhalit tajenku. Cesta lesem byla příjemná a plná mnoha zážitků a zajímavostí. Po večeři nás čekala nejočekávanější soutěž „Lesná má talent“. Soutěž měla obrovský úspěch, porota byla plná nejznámějších hvězd jako youtuberka Ema, skokanka Adéla, atlet Honza, porotkyně Pamela, herečka Kačka a další. Vítězům byly předány diplomy a ceny. Dnešní opět náročný den jsme zakončili před spaním čtením do ouška a po pohádce už si necháváme zdát krásné sny a těšíme se na další zítřejší zážitky. Den bude opět nabitý.

Zdraví vás vaše dětičky a paní učitelky