Kovbojové ze Lhotky

Druhý táborový den se nesl v duchu soutěží a tvoření. Po výborné snídani jsme vyrazili na krátkou procházku k nedalekému rybníku. Po návratu si děti vyzkoušely rýžovat zlato a musíme říct, že mělo veliký ohlas a děti to velmi bavilo. Poté proběhly míčové hry na hřišti zde v areálu a na nás čekal výborný oběd – knedlík s masem a špenátem. Po poledním klidu jsme se vrhli na výrobu vlajky, focení ve fotokoutku a plnění soutěží v pětiboji. Před večeří si děti pohrály v lese a po Boloňských špagetách nás čekala výtvarná dílna, kde si děti namalovaly plátěné taštičky na odměny. Den byl velice bohatý na soutěže a tvoření a byl završen soutěží o nejvíce oblečených vrstev oblečení. Tato soutěž měla neuvěřitelný ohlas jak u dětí, tak u dospělých. Všichni už jsou příjemně unavení v postýlkách a těší se na zítřejší výlet, který nás čeká.

Krásné sny přejí kovbojové ze Lhotky.