3. den Indiánského pobytu v Lesné

Ztratila se holubice Boženka. Děti se bály, že nedonese poštu, proto se celé dopoledne snažily pomocí úkolů z češtiny a matematiky zjistit, kdo ji unesl, aby ji mohly osvobodit. Polední klid někteří využili k poklidnému nákupu upomínkových předmětů. Ostatní nabírali sílu na náročný odpolední program. Vydali jsme se totiž za lesními indiánskými duchy. Tancem jsme je poprosili o povolení vstoupit do lesa a najít jejich poklad. Indiánská stezka byla plná překážek a úkolů. I bizona jsme ulovili. Nakonec všichni dorazili do cíle, kde na ně čekal vytoužený poklad a medaile s diplomy. Po večeři jsme zjišťovali, jaký mají naši malí indiáni talent. Tančilo se, zpívalo, viděli jsme ukázku bojových sportů i parkurové triky a další tance a gymnastické prvky. Večer jsme si moc užili a opět si zasoutěžili o nejrychlejšího spáče. OJ TRAPA NUNUKERU DŽURA KUKU ČIPIČIPI ŇAPŇAP POKLAD NAJÍT CHCI CHŇAP