Dobrá zpráva pro rodiče prvňáčků!

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, máme pro vás výbornou zprávu. Ministerstvo školství navýšilo k 1. 9. 2021 příspěvek na žáka první třídy z 200 na 500 korun. Když k tomu připočítáme dotaci města Duchcov – také 200 korun, dostaneme částku, za kterou pořídíme téměř vše, co děti budou potřebovat v průběhu první třídy. Proto prosíme – POŘIĎTE JEN TO NEJNUTNĚJŠÍ a ostatní nechte na nás! Co tedy děti potřebují v prvních dnech školy a koupíte vy:
• aktovku na záda (vybírejte lehkou, s pevnými zády)
• PRÁZDNÝ penál
• přezůvky v sáčku (raději látkovém)
• prostírání na svačinu
• cvičební úbor (tričko, trenýrky, tepláky, tepláková bunda, ponožky, cvičební obuv) – vše v plátěném sáčku
• kelímek na vodu na Vv
• hadřík na utírání štětce na Vv
• igelitová plena (ubrus) na lavici na Vv
• zástěra nebo halena, košile s delším rukávem a poutkem na Vv

Co si domluvíte až s paní učitelkou v září:

• kapsář či kufřík, obaly na sešity a učebnice, ostatní vybavení penálu (většinu od nás dostanou)