Pozor – přihláška do školní družiny pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče, v systému elektronické žákovské knížky Bakaláři je spuštěno přihlašování do školní družiny pro školní rok 2020/2021. Proklikem přes webové stránky školy se dostanete do Bakalářů. V menu zvolte Ankety – Vyplňování anket. Následně v anketě Přihláška do školní družiny klikněte na modrou tužku vpravo – otevře se vám anketa. Modré tlačítko Dále vpravo dole vás provede přihlašovacím procesem. Nezapomeňte svou odpověď uložit! Anketa je přístupná do 30.6.2020 – buďte rychlí, neboť kapacita školní družiny je omezena a bývá rychle naplněna.

Provoz školní družiny je od 6 do 16 hodin. Součástí je stravování ve školní jídelně. Účastnický poplatek je 150,-Kč měsíčně a je splatný na celé pololetí (5×150,-Kč) převodem na účet školy nebo hotově v kanceláři školy.

Je možno využít i papírovou přihlášku, která je k dispozici ke stažení zde. Vyplněnou vhoďte do schránky školy.